(123) 456-7890 info@yourdomain.com

Jarosław Niezgoda wróci do Legii Warszawa?

Na Łazienkowską 22-letni Jarosław Niezgoda trafił w styczniu zeszłego roku z Wisły Puławy, gdzie 66 meczach zdobył 24 bramki. Chociaż napastnikiem interesowały się m.in. Cracovia i Jagiellonia, to ten zdecydował się na opcję najtrudniejszą.

Niezgoda przy Łazienkowskiej błysnął zaraz po transferze. Stanisław Czerczesow zabrał go na obóz z pierwszym zespołem, a ten odpłacił się dobrą grą. Napastnik wystąpił w trzech sparingach (z PSC Elite Team USA, NK Zavrc i Stabaekiem IF) – strzelił w nich jednego gola i zanotował dwie asysty. Zawieranie zakładów bukmacherskich przez internet w Polsce jest dozwolone i jest regulowane przepisami prawa. Jednak nie każdy bukmacher internetowy działa zgodnie z prawem. Jak poznać, jaki jest legalny bukmacher internetowy? Na tej stronie dowiecie się, u jakich bukmacherów można zawierać legalne zakłady bukmacherskie przez internet w Polsce. Przez obserwatorów zgrupowania został nazwany nawet jednym ze zwycięzców okresu przygotowawczego.

Chociaż przy Łazienkowskiej wiążą z młodym napastnikiem duże nadzieje, to ten już może być uznawany za mały wyrzut sumienia stołecznego klubu. Zimą w Legii rozważano wcześniejsze ściągnięcie Niezgody z Chorzowa, jednak ostatecznie zdecydowano się nie tylko na zakontraktowanie Daniela Chimy Chukwu, ale też wypożyczenie Tomáša Necida. I kiedy Nigeryjczyk leczy kontuzję, a Czech przestał łapać się do kadry meczowej, 22-latek strzela kolejne gole dla Ruchu. Jego dwie ostatnie bramki dały drużynie Waldemara Fornalika zwycięstwa z Lechią Gdańsk (2:1) i Zagłębiem Lubin (1:0). Niezgoda strzelił też gola Legii, kiedy Ruch sensacyjnie pokonał ją w Warszawie 3:1.

– Zimą odciąłem się od spekulacji. W Chorzowie jest mi dobrze, każdego dnia staram się jak najlepiej wykonywać swoją pracę. W Ruchu gram regularnie, rozwijam się. W Legii, z uwagi na dużą konkurencję, pewnie nie byłoby tak kolorowo. Jestem młodym zawodnikiem i w tym momencie najważniejsze jest dla mnie zdobywanie doświadczenia – powiedział zaraz po tamtym spotkaniu Niezgoda.